Blog > Komentarze do wpisu

Newsletter i lista subskrybcyjna!

Ostatnio wiele spraw postanowiliśmy zmienić w naszej działalności. Oczywiście na lepsze. :) Nie możemy nie zauważyć, że bliski kontakt ze wszystkimi, którzy kupili płyty - wszystkie komentarze, wskazówki, pomysły i rady są głównym motorem tych zmian, a jednocześnie dają siłę i mnóstwo energii, żeby je wprowadzić w życie.

Dlatego chcielibyśmy zacząć od pewnego pomysłu na podziękowanie - na rewanż za wszystkie pozytywy jakie na nas spłyneły.

Jednym z pomysłów na podziękowanie i ukłon w stronę tych, którzy zespół wspierają jest specjalna lista. Jeśli zapiszesz się na nią, będziemy mogli kierować do Ciebie specjalne informacje o koncertach, nowych wydawnictwach, koszulkach, wydarzeniach, sukcesach, miejscach, gdzie możemy się spotkać itd.

A co najistotniejsze, znajdą się tam również wyjątkowe propozycje, pomysły, i materiały nie udostępniane szeroko. Jak naprzyklad stare nagrania, ciekawe materiały filmowe, czy zaproszenia do współpracy czy współzabawy.

Zapraszamy:

lista - Percival Schuttenbach folk - metal, folk -
historyczny, zakazane piosenki.
Jedyny taki zespół na świecie!

http://www.percivalschuttenbach.art.pl/start (na dole strony!)


Pozdrawiamy oraz życzymy przyjemnej lektury

Percival Schuttenbach

 

 

PS

Zupełnie na marginesie zapraszamy na listę dotyczącą pozapercivalowej dzialalnosci jednago z członków zespołu, a mianowicie rysowania karykatur na zlecenie:

lista - Najlepsze pomysły na prezenty - karykatura i
portret!

http://www.karykatura.rybacki.3it.pl/newsletter.html

środa, 31 marca 2010, percival_schuttenbach

Polecane wpisy